LASTİK Hizmetleri

LASTİK Hizmetleri

Lastik oteli, yazlık ve kışlık lastiklerinizin kullanılmayan dönemde, lastik saklamaya uygun koşullarda, saklanması amacıyla Brisa sertifikalı depolarımızda saklanmaktadır.

Sökme takma işlemleri en uygun fiyatlarla marka bağımsız yapılmakta olup yazlık veya kışlık lastiklerinizi, mevsim geçişlerinde ücretli/ücretsiz olarak değişimini yapmak üzere, saklıyoruz. Hava basıncı ve balans ayarları sökme takma esnasında yapılmakta olup sürüş güvenliği için maksimum derecede önem gösterilmektedir.

 

Lastik Bakımı – Balans

Lastik Bakımı Atlas TUR uzman personeli tarafından her değişimde itinayla yapmaktadır.  Değişim sürecinde lastiklerin balans ayarı, tekerleğin ağırlığını dönme ekseni etrafına eşit olarak dağıtır ve böylece titreşimler ortadan kalkar.

Lastik Tamiri

Lastiğiniz patladığında eğer tamiri mümkünse Atlas TUR uzman personeli lastiğinizi tamir eder. Lastik deliği ve iç kısmı kontrole alınır ,  basınç kontrolü yapılır , tamiri mümkün ise tamiri yapılır.

Lastik Oteli

Kış veya yaz lastiklerinizin, dilediğiniz süreç içerisinde saklanmasını ve korunmasını sağlayan bir hizmettir.

Lastik Değişimi

Lastik değiştirmek adım adım giden bir süreçtir. Bu aşamalar bir sıralama içinde çabuk ve güvenlik içinde davranarak Atlas TUR uzman personelleri tarafından tamamlanır.

Neden Biz ?

  • ÖZENLİ İŞÇİLİK

  • EN İYİ EKİPMANLAR

  • PROFESYONEL STANDARTLAR

  • BEKLEME ALANI

  • ÇAY VE KAHVE İKRAMI

Back to top